THN 10-7210WIR
Mechanical Assembly
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THN 10-7210WIR
Description
-40°C ~ 105°C 1 1.00" Length x 1.00" Width x 0.39" Height (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) 10 W 160V 3 kV 3.3V 36V 3A 6-DIP Module 87% Adjustable output, remote on/off CB,cURus ITE (commercial), railway Isolation module Through hole - Power Module/Power Supply ROHS