THN 10-7211WIR
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THN 10-7211WIR
JLCPCB Part #
C5981351
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10W 160V 25.4mm 25.4mm 2500uF 260kHz~320kHz 2A 3kV 5V 6mA 75mVp-p 88% 9.9mm Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS