TEN 20-4812WIN
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TEN 20-4812WIN
JLCPCB Part #
C7399929
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 1.67A 12V 15mA 1650uF 18V~75V 20W 400kHz 75mVp-p 87% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS