THN 10-2410WIR
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THN 10-2410WIR
JLCPCB Part #
C5960601
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+95℃ 1 10W 10mA 260kHz~320kHz 3.3V 3500uF 3A 3kV 75mVp-p 87% 9V~36V Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS