THN 15-2410WIR
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THN 15-2410WIR
JLCPCB Part #
C7068320
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 15W 3.3V 3kV 4.5A 88% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS