CC4-0805-CG-50V-0.01uF-J
MFR.Part #
CC4-0805-CG-50V-0.01uF-J
JLCPCB Part #
C454414
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
10nF 5.08mm 50V ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS