C325C511KAG5TA
MFR.Part #
C325C511KAG5TA
JLCPCB Part #
C1628958
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 5.08mm 510pF C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS