TVR20561KSUD1Y
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
TVR20561KSUD1Y
JLCPCB Part #
C5190014
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 1W 220J 350V 450V 560V 6.5kA 930V 插件,P=10mm Varistors ROHS