TVR14681KTU18Y
MFR.Part #
TVR14681KTU18Y
JLCPCB Part #
C5270594
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.12kV 130J 4.5kA 420V 560V 600mW 680V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS