TVR14681KSARV
MFR.Part #
TVR14681KSARV
JLCPCB Part #
C5189957
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.12kV 266J 420V 560V 600mW 680V 6kA 7.5mm 插件,P=7.5mm Varistors ROHS