TVR14621K3ABU28W
MFR.Part #
TVR14621K3ABU28W
JLCPCB Part #
C5189955
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.02kV 250J 395V 510V 600mW 620V 7.5mm 8kA 插件,P=7.5mm Varistors ROHS