TVR14471KOU10Y
MFR.Part #
TVR14471KOU10Y
JLCPCB Part #
C5270591
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
125J 300V 385V 4.5kA 470V 600mW 7.5mm 775V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS