TVR14431KFY
MFR.Part #
TVR14431KFY
JLCPCB Part #
C5158715
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
115J 275V 350V 430V 600mW 7.5mm 710V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS