TVR10471BSK
MFR.Part #
TVR10471BSK
JLCPCB Part #
C5189947
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
300V 385V 400mW 470V 4kA 7.5mm 775V 99J 插件,P=7.5mm Varistors ROHS