TVR05391KSAPJY
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
TVR05391KSAPJY
JLCPCB Part #
C2683278
Package
Plugin
Description
100mW 12J 250V 320V 390V 400A 5mm 675V 插件 Varistors ROHS