TVR05241KS200Y
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
TVR05241KS200Y
JLCPCB Part #
C2683276
Package
Plugin
Description
10.5J 100mW 150V 200V 240V 415V 55pF@1kHz 5mm 800A 插件 Varistors ROHS