SMF170CA
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
SMF170CA
JLCPCB Part #
C2760992
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 170V 189V 1uA 200W@10/1000us 275V 600mA Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS