SMF150CA
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
SMF150CA
JLCPCB Part #
C2687837
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 150V 185V 200W@10/1000us 243V 700mA@10/1000us 700nA Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS