SMCJ400CA
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
SMCJ400CA
JLCPCB Part #
C2687814
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 2.3A 400V 447V 648V Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS