SMCJ110CA
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
SMCJ110CA
JLCPCB Part #
C964892
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 110V 135V 177V 1uA 8.5A Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS