SMBJ64CA
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
SMBJ64CA
JLCPCB Part #
C2680706
Package
DO-214AA
Description
-55℃~+150℃ 103V 1uA 5.9A 600W@10/1000us 64V 78.6V Bidirectional TVS DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS