SMBJ440CA
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
SMBJ440CA
JLCPCB Part #
C2680697
Package
DO-214AA
Description
-55℃~+150℃ 1uA 440V 543V 600W@10/1000us 713V 900mA Bidirectional TVS DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS