SMBJ110CA
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
SMBJ110CA
JLCPCB Part #
C1692729
Package
DO-214AA
Description
-55℃~+150℃ 110V 135V 177V 1uA 3.4A@10/1000us 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS