SMBJ10CA
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
SMBJ10CA
JLCPCB Part #
C964889
Package
DO-214AA
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 17V 35.3A 5uA 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS