SMAJ60CA
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
SMAJ60CA
JLCPCB Part #
C964935
Package
DO-214AC
Description
-55℃~+150℃ 1uA 4.1A 400W@10/1000us 60V 73.7V 96.8V Bidirectional TVS DO-214AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS