SMAJ400CA
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
SMAJ400CA
JLCPCB Part #
C1692722
Package
DO-214AC
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400V 400W@10/1000us 494V 600mA 648V Bidirectional TVS DO-214AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS