SMAJ350CA
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
SMAJ350CA
JLCPCB Part #
C1692720
Package
DO-214AC
Description
-55℃~+150℃ 1A@10/1000us 350V 400W@10/1000us 432V 567V 700nA Bidirectional TVS DO-214AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS