SMAJ170CA
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
SMAJ170CA
JLCPCB Part #
C964923
Package
DO-214AC
Description
-55℃~+150℃ 1.5uA 170V 1A 209V 275V 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS