SMAJ10CA
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
SMAJ10CA
JLCPCB Part #
C964906
Package
DO-214AC
Description
-55℃~+150℃ 10V 12.3V 17V 23.5A 400W@10/1000us 5uA Bidirectional TVS DO-214AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS