UPW25B10KV
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
UPW25B10KV
JLCPCB Part #
C3447495
Package
Plugin
Description
-55℃~+145℃ 10kΩ 250mW Wirewound Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS