UPW25B10RV
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
UPW25B10RV
JLCPCB Part #
C1468273
Package
Plugin
Description
-55℃~+145℃ 10Ω 250mW Wirewound Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS