SQMR7220RJ
MFR.Part #
SQMR7220RJ
JLCPCB Part #
C1367965
Description
-55℃~+250℃ 220Ω 7W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS