SMF53K9JT
MFR.Part #
SMF53K9JT
JLCPCB Part #
C4252772
Description
-55℃~+200℃ 3.9kΩ 5W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS