RU73X1J90R9LTDF
MFR.Part #
RU73X1J90R9LTDF
JLCPCB Part #
C4079887
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS