RN73H1JTTD2233F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2233F10
JLCPCB Part #
C3930068
Description
100mW 223kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS