RU73X1J536RLTDF
MFR.Part #
RU73X1J536RLTDF
JLCPCB Part #
C4246100
Description
-55℃~+155℃ 536Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS