RU73X1J576RLTDF
MFR.Part #
RU73X1J576RLTDF
JLCPCB Part #
C3980292
Description
-55℃~+155℃ 576Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS