RN73H1ETTP7962B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP7962B50
JLCPCB Part #
C3984859
Description
-55℃~+155℃ 63mW 79.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS