RQ73C1J124KBTD
MFR.Part #
RQ73C1J124KBTD
JLCPCB Part #
C2083420
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 150mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS