RQ73C1E21KBTD
MFR.Part #
RQ73C1E21KBTD
JLCPCB Part #
C2084026
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS