RP73D2A80K6BTG
MFR.Part #
RP73D2A80K6BTG
JLCPCB Part #
C4053930
Description
-55℃~+155℃ 125mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS