RP73D2A191RBTG
MFR.Part #
RP73D2A191RBTG
JLCPCB Part #
C4342097
Description
-55℃~+155℃ 125mW 191Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS