RP73D1J649RBTG
MFR.Part #
RP73D1J649RBTG
JLCPCB Part #
C4163208
Description
-55℃~+155℃ 100mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS