RN73C2B3K01BTD
MFR.Part #
RN73C2B3K01BTD
JLCPCB Part #
C4047959
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS