RN73C2A3K57BTG
MFR.Part #
RN73C2A3K57BTG
JLCPCB Part #
C3913608
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.57kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS