3430A3F1R0TE
MFR.Part #
3430A3F1R0TE
JLCPCB Part #
C6385129
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS