RN73C2A10KBTG
MFR.Part #
RN73C2A10KBTG
JLCPCB Part #
C1356509
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 10kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS