RN73C1J499RBTDF
MFR.Part #
RN73C1J499RBTDF
JLCPCB Part #
C4287266
Description
-55℃~+155℃ 499Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS