RA73F2A80R6BTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RA73F2A80R6BTDF
JLCPCB Part #
C7272721
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1W 80.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS