RA73F2A23K7BTD
MFR.Part #
RA73F2A23K7BTD
JLCPCB Part #
C4167422
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 23.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS